Ісаєва Олена Олександрівна

Ісаєва Олена Олександрівна

Доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри.

Народилася в місті Києві. У 1988 р. закінчила з відзнакою КДПІ імені М.Горького (наразі – НПУ імені М.П.Драгоманова). З 1988 по 1993 р.р. вчителювала в школах Києва та Санкт-Петербургу.

З 1993 року працює у НПУ ім. М.П.Драгоманова на кафедрі методики викладання світової літератури. 1996 року захистила кандидатську, у 2004 – докторську дисертації зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика викладання (світової літератури). Тема докторської дисертації – «Теорія і технологія розвитку читацької діяльності старшокласників у процесі вивчення зарубіжної літератури».

2007 року отримала вчене звання професора. З вересня 2008 р. – завідувачка кафедри методики викладання зарубіжної літератури.

Читає курси методики викладання зарубіжної літератури, спецкурси з основ медіаграмотності, виразного читання та інтерактивних технологій вивчення зарубіжної літератури в школі.

Керує аспірантурою та докторантурою. Під її керівництвом захищено 4 кандидатські дисертації (спеціальність 13.00.02 – теорія і методика навчання зарубіжної літератури). Є заступником голови спеціалізованої вченої ради Д 26.053.07 в НПУ імені М.П.Драгоманова із захисту кандидатських та докторських дисертацій зі спеціальності 13.00.02.

Активно співпрацює з Малою академією наук, є головою журі відділення літературознавства, фольклористики та літературної творчості Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН України.

Член редакційної колегії часопису «Всесвітня література в  школах України».

Автор понад 250 наукових робіт, серед яких навчальні програми, підручники, посібники для школярів та вчителів, численні теоретичні й методичні розробки у провідних фахових часописах.

Серед головних наукових інтересів – актуальні проблеми методики викладання зарубіжної літератури, особливості формування читацької культури особистості у цифрову епоху, питання медіаосвіти, використання інноваційних технологій навчання та інші.

Професійне гасло: «Коли береш, наповнюються руки. Коли віддаєш, наповнюється серце» (Бруно Ферреро, сучасний італійський письменник, журналіст).

Your IP: 10.10.0.101
Server Time: 2019-10-20 00:54:13