Педагогічна практика

Деталі

10 лютого 2014 року в Інституті іноземної філології відбулися настановчі конференції з питань виробничої педагогічної практики студентів 4-го курсу. Було вирішено присвятити цьогорічну практику 200-літньому ювілею великого Кобзаря та провести на базі загальноосвітніх шкіл м. Києва низку позакласних заходів на тему «Тарас Шевченко і світова література».

Гостем конференції стала Т. М. Гревцева – головний редактор науково-методичного журналу «Всесвітня література в школах України». Тамара Михайлівна представила учасникам конференції оновлене обличчя часопису, який уже понад 40 років залишається надійним помічником учителів-зарубіжників та русистів. Відповідаючи на запитання, виступаюча пояснила ситуацію зі зміною назви очолюваного нею видання (попередня назва – «Всесвітня література в сучасній школі», до 2011 р. – «Всесвітня література в середніх навчальних закладах України»), закликала відвідати сайт журналу, який знаходиться за адресою: http://pedpresa.com.ua/biblioteka/category/vl/. Зацікавленість присутніх викликало запрошення редактора до участі в конкурсі на кращий есей про вчителя світової літератури.

Головний редактор журналу «Всесвітня література в школах України» Т.М.Гревцева демонструє нове обличчя відомого науково-методичного часопису.

Родзинкою конференції став виступ Заслуженого вчителя України О. Ф. Невмержицької, яка радо поділилася з колегами-початківцями секретами педагогічної майстерності, розповіла про свій шлях до перемоги в конкурсі «Учитель року-2011» в номінації «Світова література». Ольга Федорівна гостинно запросила студентів та викладачів Інституту іноземної філології на свої уроки до гімназії № 143 м. Києва, яка з цього року стане базою педагогічної практики студентів-драгоманівців.

У межах конференції було відкрито виставку творчих проектів вихованців Ольги Федорівни «Світова література очима гімназистів».

 

Інші світлини з вищезазначених заходів дивіться у нашій «Фотогалереї».

   

Авторизація  

   

Відвідувачі  

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

   

Новини  

   

Vinaora Visitors Counter  

872505
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
8
441
4197
856525
9307
15727
872505

Your IP: 10.10.0.101
Server Time: 2019-10-20 00:38:57
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ