Педагогічна практика

10 лютого 2014 року в Інституті іноземної філології відбулися настановчі конференції з питань виробничої педагогічної практики студентів 4-го курсу. Було вирішено присвятити цьогорічну практику 200-літньому ювілею великого Кобзаря та провести на базі загальноосвітніх шкіл м. Києва низку позакласних заходів на тему «Тарас Шевченко і світова література».

Гостем конференції стала Т. М. Гревцева – головний редактор науково-методичного журналу «Всесвітня література в школах України». Тамара Михайлівна представила учасникам конференції оновлене обличчя часопису, який уже понад 40 років залишається надійним помічником учителів-зарубіжників та русистів. Відповідаючи на запитання, виступаюча пояснила ситуацію зі зміною назви очолюваного нею видання (попередня назва – «Всесвітня література в сучасній школі», до 2011 р. – «Всесвітня література в середніх навчальних закладах України»), закликала відвідати сайт журналу, який знаходиться за адресою: http://pedpresa.com.ua/biblioteka/category/vl/. Зацікавленість присутніх викликало запрошення редактора до участі в конкурсі на кращий есей про вчителя світової літератури.

Головний редактор журналу «Всесвітня література в школах України» Т.М.Гревцева демонструє нове обличчя відомого науково-методичного часопису.

Родзинкою конференції став виступ Заслуженого вчителя України О. Ф. Невмержицької, яка радо поділилася з колегами-початківцями секретами педагогічної майстерності, розповіла про свій шлях до перемоги в конкурсі «Учитель року-2011» в номінації «Світова література». Ольга Федорівна гостинно запросила студентів та викладачів Інституту іноземної філології на свої уроки до гімназії № 143 м. Києва, яка з цього року стане базою педагогічної практики студентів-драгоманівців.

У межах конференції було відкрито виставку творчих проектів вихованців Ольги Федорівни «Світова література очима гімназистів».

Інші світлини з вищезазначених заходів дивіться у нашій «Фотогалереї».

Your IP: 10.10.0.101
Server Time: 2019-10-20 00:38:57