3.06.2016 р. у МОН України відбулася нарада з питань мовно-літературної освіти в знз за головуванням заступника міністра П. Хобзея. На ній обговорювалися перспективи шкільних курсів української мови, української літератури, зарубіжної літератури, інтегрованого курсу "Література", російської мови та івриту. Зокрема розглядалося питання про специфіку вивчення в сучасній школі кримсько-татарської літератури. Свої думки щодо визначальних особливостей розвитку названих курсів висловили представники різних навчальних закладів та наукових установ. За запрошенням МОН України у роботі наради взяли участь завідуюча та члени кафедри методики викладання російської мови та світової літератури НПУ ім. М. П. Драгоманова: професори О. Ісаєва, Ж. Клименко, Л. Давидюк, доцент А. Мельник.