Педагогічна практика

Деталі

10 лютого 2014 року в Інституті іноземної філології відбулися настановчі конференції з питань виробничої педагогічної практики студентів 4-го курсу. Було вирішено присвятити цьогорічну практику 200-літньому ювілею великого Кобзаря та провести на базі загальноосвітніх шкіл м. Києва низку позакласних заходів на тему «Тарас Шевченко і світова література».

Гостем конференції стала Т. М. Гревцева – головний редактор науково-методичного журналу «Всесвітня література в школах України». Тамара Михайлівна представила учасникам конференції оновлене обличчя часопису, який уже понад 40 років залишається надійним помічником учителів-зарубіжників та русистів. Відповідаючи на запитання, виступаюча пояснила ситуацію зі зміною назви очолюваного нею видання (попередня назва – «Всесвітня література в сучасній школі», до 2011 р. – «Всесвітня література в середніх навчальних закладах України»), закликала відвідати сайт журналу, який знаходиться за адресою: http://pedpresa.com.ua/biblioteka/category/vl/. Зацікавленість присутніх викликало запрошення редактора до участі в конкурсі на кращий есей про вчителя світової літератури.

Головний редактор журналу «Всесвітня література в школах України» Т.М.Гревцева демонструє нове обличчя відомого науково-методичного часопису.

Родзинкою конференції став виступ Заслуженого вчителя України О. Ф. Невмержицької, яка радо поділилася з колегами-початківцями секретами педагогічної майстерності, розповіла про свій шлях до перемоги в конкурсі «Учитель року-2011» в номінації «Світова література». Ольга Федорівна гостинно запросила студентів та викладачів Інституту іноземної філології на свої уроки до гімназії № 143 м. Києва, яка з цього року стане базою педагогічної практики студентів-драгоманівців.

У межах конференції було відкрито виставку творчих проектів вихованців Ольги Федорівни «Світова література очима гімназистів».

 

Інші світлини з вищезазначених заходів дивіться у нашій «Фотогалереї».

   

Авторизація  

   

Відвідувачі  

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

   

Новини  

   

Vinaora Visitors Counter  

769104
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
150
292
1690
758844
4466
16220
769104

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-10-21 04:06:00
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ