Відкрите засідання Науково-методичної ради

22.11.12 р. в Інституті іноземної філології відбулося відкрите засідання Науково-методичної ради, в якому взяли участь Сергієнко Володимир Петрович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії Інституту інформатики, голова НМР НПУ ім. М.П.Драгоманова та Бондаренко Ірина Юріївна, працівник Центру моніторингу якості освіти. Сергієнко В.П. висвітлив основні напрямки діяльності НМР університету в поточному році, наголосив на особливостях профорієнтаційної роботи в нашому внз та накреслив перспективи подальшої діяльності інститутських науково-методичних рад.

На засіданні розглядалися такі питання:

1. Результати роботи НМР ІІФ за жовтень-листопад 2012 р.

(доктор педагогічних наук, професор кафедри методики викладання російської мови та світової літератури, голова НМР ІІФ Клименко Ж.В.)

2. Проблеми методичного супроводу науково-дослідної діяльності студентів Інституту іноземної філології.

(кандидат філологічних наук, доцент кафедри російської та зарубіжної літератури Костюк О.М.)

3. Узагальнений досвід проведення педагогічної практики.

(старший викладач кафедри методики викладання російської мови та світової літературиБицько О.К.)

Фоторепортаж підготувала старший викладач кафедри методики викладання російської мови та світової літератури Долгінінська І.Ю.

Server Time: 2018-05-26 09:41:50